Під час огляду склали 8 протоколів та порушення автотранспортного законодавства. Сьогодні, 20 жовтня, працівниками управління транспорту та зв’язку спільно з працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області провели перевірку дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію. В межах проведення спільного рейдового огляду склали 8 протоколів за порушення автотранспортного законодавства перевізником «Автосвіт».

Про це інформують в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Тимчасово призупинено подання заявок в системі Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо отримання бюджетних субсидій.

Реєстрація заявок тимчасово призупинена у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань. Відтак, аграрним формуванням та громадянам необхідно регулярно моніторити наступні повідомлення Міністерства аграрної політики та продовольства України. Заявки, які вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918 можна було отримати бюджетну субсидію на оброблювальні землі сільськогосподарського призначення від 1 до 120 га або утримання від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності.

«Громадяни та сільськогосподарські виробники, заявки яких погоджені, повинні контролювати свій електронний кабінет в ДАР на предмет отримання договору, який необхідно буде підписати електронним ключем підпису для отримання виплат», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Зауважимо, ще на сьогодні агровиробники, які мають у власності чи оренді від 100 до 10 000 га оброблюваних сільськогосподарських угідь. можуть подати заявку в ДАР на отримання безкоштовних рукавів для зберігання зерна. Термін подачі заявок до 23 жовтня.

Переглядів: 1