Під час «Етнофесту» на Дрогобиччині зібрали 27 тисяч гривень для українських захисників

Захід відбувся у Нагуєвичах. Його присвятили 166-тій річниці від Дня народження Івана Франка

У неділю, 28 серпня, в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» на Дрогобиччині відбувся VI благодійний етнофест. Цього разу мистецька подія мала на меті зібрати кошти для ЗСУ задля боротьби української армії. Під час етнофесту зібрали 27 100 гривень.

Загалом під час фестивалю представили понад 50 етнолокацій для дорослих та дітей. Відвідувачі мали змогу побачити в мініатюрі, як виварювалася сіль понад п'ятсот років тому. Під наглядом майстра охочі ліпили глиняний посуд, виготовляли різні вироби із соломи, викарбовували пам’ятну монету із зображенням Івана Франка.

Також можна було придбати мистецькі роботи місцевих майстрів,  книжки та туристичну продукцію. Усі виручені кошти скерують на підтримку ЗСУ. Кожен відвідував міг взяти участь у майстер-класі, який був найбільше до душі.

Участь у заходах взяли представники районної та обласної влади, а також місцеві науковці, митців, активісти та духовенство Дрогобиччини.

Завершився фестиваль «Благодійним патріотичним концертом», хедлайнером якого став музикант та співак Віктор Винник, а також відомий український співак, режисер, музикант — Сергій Файфура.

Переглядів: 4