ПФУ: на Львівщині продовжується фінансування виплати пенсій за січень

Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.

Станом на кінець минулого тижня пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямували 1 597,9 млн грн, що становить 57,7% місячної потреби. Водночас у регіональному управлінні зазначили, що на виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу жителям області в січні спрямували понад 256 млн грн, на страхові виплати – майже 146 млн грн, в тому числі 33 млн грн – на оплату лікарняних.

Довідково:

Станом на 1 січня 2023 року на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебувають 659 723 одержувачі пенсій, з них 32 776 осіб – пенсіонери силових відомств. У січні надано 26 615 послуг особам, які звернулися до сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.