Перинатальний центр отримав понад пів сотні акушерських наборів від польських партнерів

Львівщина стала однією з областей, яка отримала допомогу в межах проєкту «Солідарність рятує життя» (Solidarity saves lives).

Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав 55 акушерських наборів для приймання пологів у надзвичайних ситуаціях. Вони укомплектовані у відповідь на потреби, пов'язані з нестачею кадрів і матеріалів у зруйнованих українських пологових будинках.

У складі набору предмети першої необхідності для прийняття пологів лікарем чи іншим медичним персоналом (акушерка, парамедик), незалежно від того, де проходять пологи - у лікарні чи поза нею. Це і хірургічні інструменти, пелюшки для новонароджених, нитки, шприци тощо.

“Сьогодні ми готові до будь-яких акушерських викликів, і працюємо над цим щоденно, аби покращувати якість медичної допомоги”,- зазначила керівник медзакладу Марія Малачинська.

Участь у передачі наборів взяли керівники департаментів охорони здоров’я та МТД і міжнародного співробітництва ЛОВА Орест Чемерис та Роман Шепеляк, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч та консул Йоанна Коцот, ініціатор проєкту доктор Олександра Весоловська (Фонд Банк грудного молока).

Загалом же польські партнери  нададуть для України 1000 наборів для пологової допомоги вартістю 50 000 євро. Основну частину скерують на прифронтові області.

Нагадаємо, що у квітні польські акушери передали для України родові набори для пологів поза лікарнею. Вони призначені для жінок, які не мають можливості дістатись до лікарні, народжують під час обстрілів у бомбосховищах, метро, вдома. Більше за посиланням.

Переглядів: 0