Перший заступник начальника Львівської ОВА зустрівся з архиєпископом ПАР

Сьогодні, 17 грудня, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик провів зустріч з англіканським архієпископом духівників Південно-Африканської Республіки Табо Макгоба.

У межах зустрічі сторони обговорили поточну гуманітарну ситуацію в області та плани щодо подальшої співпраці.

«Нам надзвичайно важливо, щоб увесь світ знав об'єктивну ситуацію в нашій державі та не піддавався російській пропаганді, адже у теперішніх реаліях інформаційний фронт є один із тих, які потрібно захищати від нападів ворожої дезінформації. Лише з підтримкою наших партнерів та під Божим покровом нам вдасться перемогти і відстояти свою незалежність й суверенітет, а такі візити як ваш є одним із символів підтримки України у світі», — наголосив Андрій Годик.

Табо Макгоба розповів, що цей пасторський візит є можливістю для нього побачити на власні очі, якою є ситуація в Україні.

«Перед тим як я буду давати різдвяну проповідь в себе на Батьківщині, я хотів побачити пересічних українців для того, щоб розповісти своїм співвітчизникам, з якими викликами стикнулися жителі України. Коли я їхав в Україну, то уявляв, що через війну більшість людей будуть напруженими та позбавленими надії, але, перебуваючи тут, я зрозумів, що помилявся. Та інформація, яку ми отримуємо у себе вдома, є переповненою фейками та неправдою щодо того, що відбувається тут. Подібні повідомлення руйнують уявлення іноземців про ті події, які відбуваються зараз в Україні, і це є великою проблемою. Тому вкрай необхідно доносити правду, я повернуся додому і зможу донести усе те, що я побачив тут на власні очі, моя молитва за Україну буде наповнена любов'ю та повагою до вашого незламного народу», — наголосив архиєпископ.

Під час зустрічі Андрій Годик розказав, якою є гуманітарна ситуація в області та які саме предмети та засоби є найбільш необхідними. Своєю чергою архиєпископ пообіцяв, що по поверненні назад буде звертатися до різноманітних релігійних спільнот в ПАР, щоб останні більше почали говорити про Україну та допомагати як молитвою, так і гуманітарними місіями.

Довідково: офіційна влада Південно-Африканської Республіки проявляє удавану нейтральність щодо війни росії проти України. Однак фактично ця нейтральність має на меті підтримку країни-агресора. На відміну від офіційної влади громадянське суспільство та лідери думок у ПАР перебувають на боці України та засуджують дії росії.  Одна з найбільш впливових груп в ПАР — духівництво, зокрема англіканська церква, а архієпископ Табо Макгоба є одним із найбільш впізнаваних лідерів цієї церкви.

Переглядів: 0