Перший заступник голови Яворівської РВА провів апаратну нараду

Перший заступник голови Яворівської РВА провів апаратну нараду

Сьогодні, у райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Яворівської РВА під керівництвом першого заступника голови Володимира Дзюньки, за участі заступника голови Андрія Тиндика та керівника апарату Ірини Кравчук.

Під час наради керівники структурних підрозділів звітували про роботу відділів та структур райдержадміністрації за період війни, обговорили плани робіт на найближчий місяць та проблемні питання, які виникають у процесі виконання робіт.

Зокрема, було піднято ряд важливих питань: робота Урядової Гарячої лінії Яворівської РВА, питання внутрішньо переселених осіб у районі; стан виплат ВПО та про роботу гарячої лінії щодо ВПО; перейменування вулиць на території району; добровольчі формування, облік полонених; завершення навчального року та підготовка до 2022-20223 рр навчального року.; забезпечення укриттям районних лікарень, закладів освіти; виконання бюджету Яворівського району; завершення посівної, підготовка до опалювального сезону та ремонт доріг на території району під час війни.

Начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Надія Сатурчак проінформувала, про те, що у Яворівському районі перейменованих 20 об’єктів – вулиць. Заплановано перейменувати – 11 (10 вулиць 1 назва населеного пункту згідно з Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки.

Начальник управління соціального захисту населення Любов Пазюк розповіла, що від 24 лютого за офіційними даними, Яворівщина надала прихисток 19 533 тис. вимушено переміщених осіб. 

Станом на 03.06.2022 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року номер 332 Управлінням соціального захисту населення Яворівської РВА опрацьовано та призначено  щомісячну допомогу на проживання  8 600 особам  з-поміж  ВПО, з них 1460 через додаток Дія. В Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано близько 10098 осіб. Зазначимо, кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб зменшується, у зв’язку з поверненням до власних домівок.

Зазначимо, 14 закладів освіти району задіяні як пункти обігріву, в яких проживають 385 внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, Любов Пазюк проінформувала про те, що на виконання пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 (зі змінами) управління соціального захисту населення станом на 1 червня 2022 року прийнято та зареєстровано 8 заяв від батьків щодо забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, з них три дитини пройшли курс реабілітації у реабілітаційних центрах Львівської області.

Начальник фінансового управління Ірина Масюк прозвітувала про виконання бюджету Яворівського району

«Станом на 01.06.2022 року всі місцеві бюджети Яворівського району виконали планові завдання щодо наповнення дохідної частини. Найкраще із надходженням коштів до загального фонду місцевого бюджету справилася Яворівська територіальна громада, у якій виконання бюджету становить 237.9% до плану на п'ять місяців та 96,8% до річного плану, або понад план надійшло понад 162 млн грн. Аналогічно, до загального фонду бюджету Новояворівської територіальної громади надійшло доходів 192,9%до плану на п'ять місяців та 80,8%до плану на рік, або понад 106 млн грн.. понад план. Станом на перше червня поточного року відсутня заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетної сфери району» - інформує Ірина Масюк.

У Яворівському районі іде підготовка до опалювального сезону 2022-2023 рр., з метою сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства  та соціальної сфери, забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів району до опалювального сезону 2022-2023 рр.

Начальник Львівської ОВА видав наказ, яким затвердив перелік виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Новояворівської міської територіальної громади Яворівського району у 2022 році.

Зазначаємо, що на період воєнного стану переліки ремонтних робіт на автодорогах комунальної форми власності затверджуються Начальник ЛОВА за поданням органів місцевого самоврядування.

Начальник економіки, агропромислового розвитку та інфраструктури Галина Прядко проінформувала про завершення етапу посіву пізніх технічних культур.

Зокрема, на території району засіяно: гречка 355 га (79.6 % до прогнозу); соняшник 4756 га (87.4 % до прогнозу), соя 6327 га 66.6% до прогнозу.

На завершенні керівник апарату нагадала про завдання, які стоять перед керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та важливість їх виконання. Також наголосила про виконання завдань та планів роботи на цей тиждень.

Перший заступник голови Володимир Дзюнька надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації задля вирішення важливих питань.

Переглядів: 12