Перший спортсмен з Львівщини отримав ліцензію на Олімпійські Ігри у Парижі

24-річний спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України Павло Коростильов виборов ліцензію на найближчу Олімпіаду, здобувши бронзову нагороду на чемпіонаті світу у стрільбі з пневматичного пістолета.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, ця ліцензія на Олімпійські ігри 2024 є першою для Львівщини.

"На змаганнях у Токіо Павло зупинився за крок від «бронзи». Нещодавно Павло також здобув для нашої країни «бронзу» чемпіонату Європи. За вересневу нагороду управління молоді та спорту Львівської ОДА виплатить спортсмену премію у розмірі 40 тисяч гривень, а за сьогоднішню — 60 тисяч. Також премії у розмірі 50% отримають тренери спортсмена", - зазначив Максим Козицький.

Загалом на чемпіонаті світу, який триває зараз у Єгипті, виступає п’ятеро спортсменів зі Львівщини: Павло Коростильов, Володимир Пастернак, Анастасія Німець, Юлія Коростильова та Олександр Галкін.