Переселенці зі східних областей знаходять роботу на Львівщині

Львівщина область стала прихистком для сотень тисяч переселенців, які вимушено покинули свої домівки. Так, на сьогодні в області зареєструвалося більше 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Частина з них по трохи налагоджує своє життя та працевлаштовуються.

Однією з таких є пані Інна. Жінка разом із сином знайшли прихисток на Червоноградщині. Сім’я рятувалася з Харкова, коли зрозуміли, що залишатися вдома небезпечно.

Роботу переселенка вирішила шукати через посередництво Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Усе трудове життя, а це понад 24 роки страхового стажу, панні Інна працювала на посадах бухгалтера, економіста, начальника відділу. На дату звернення до районної філії, актуальні вакансії за такими спеціальностями були відсутні.

Проте, незважаючи на попередній досвід роботи, жінка погодилась розглянути можливість працевлаштування на вакансію бармена у місцевому кафе. Фахівці служби зайнятості організували зустріч претендентки на роботу із місцевим приватним підприємцем.

Зустріч, співбесіда та результат – працевлаштування. Сьогодні пані Інна вже другий місяць успішно працює барменом в кафе, розповідає, що роботою задоволена.

Своєю чергою, працедавець отримав від служби зайнятості передбачену чинним законодавством компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи з місць проведення бойових дій. Нагадаємо, вона становить 6500 грн.

Зазначимо, що Червоноградський район прихистив понад 23 тисячі тимчасових переселенців.

У Червоноградській РВА нагадують, що філії Львівського обласного центру зайнятості у Червоноградському районі  працюють у штатному режимі та допоможуть кожному, хто готовий працювати.

Контакти:

-   Червоноградська міська філія ЛОЦЗ, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а, тел.03249-3-28-68

- Радехівська районна філія ЛОЦЗ м.Радехів, вул. Л.Українки, 33, тел.03255-2-2678

-   Сокальська районна філія ЛОЦЗ м.Сокаль, вул. Св. Володимира, 4, тел.03257-7-3435

Окрім цього, щоденно на сайті Львівського обласного центру зайнятості оновлюють інформацію про наявність вільних робочих місць і вакантних посад.

Переглядів: 7