Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями

У Будинку воїна привітали та нагородили школярів, які перемогли у конкурсі відеороликів «Моя мрія в Україні». Конкурс оголосили на початку вересня, а на розгляд журі подали майже два десятки робіт.

«Такі конкурси для дітей є важливі з огляду на те, що допомагають проявляти різні таланти. Хтозна, можливо уже зараз серед нас є майбутній режисер, досягненнями якого пишатиметься вся держава. Ми намагались хоч трохи стимулювати бажання дітей розвивати свої здібності, тому будемо дуже раді, якщо перемога у такому маленькому локальному конкурсі надихне когось із дітей до великих робіт і стане початком професійного шляху», - звернувся до дітей директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Для зареєстрованих учасників також організували два навчальних майстер-класи: із написання  сценаріїв та із відеомонтажу.

«Обрати переможців було реально дуже непросто. Усі роботи надзвичайно глибокі та показують про що думають діти, що їх найбільше тривожить та що вони б хотіли змінити. Багато роликів є про те, як в Україні настає мир і українці не гинуть на війні. Звісно, роботи дуже аматорські, адже це діти, але ідеї та наполегливість їх втілення викликають захоплення», - розповів керівник "Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді" Святослав Опенько.

Журі обрало переможцями шість робіт у кількох номінаціях та різних вікових групах. На конкурс подавали роботи як авторські колективи, так і самостійні автори.

Відтак, переможцями конкурсу стали:

- у номінації «Найкраще розкриття теми» команда гуртківців мистецької школи N-Kids, Личаківського БДЮТ Наталя Киричук

- у номінації «Найкращий фільм» командного гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ (молодша група) Світлана Михайлова

- у номінації «Найкращий сценарій» командного гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ (старша група) Наталія Папроцька

- у номінації «Найкращий соціальний ролик» Володимир Дубровський

- у номінації «Найкраща анімація» Маргарита Ящишин

- у номінації «Найкращий ролик про школу» Софія Юркевич.

«Мій ролик - про школу, в якій я навчаюсь. На жаль, магії у нашому світі нема, а вчитись дуже непросто. Якби було якесь заклинання, яке б допомогло запам’ятати все з усіх предметів, це був би дивовижний світ. Але я також розумію, що сучасна магія – це новітні технології, які теж допомагають вчитись. Мені також вдалось започаткувати у своїй школі відеогурток, і маю надію, що школярі продовжать мої починання», - зазначила переможниця конкурсу Софія Юркевич.

Обласний конкурс «Моя мрія в Україні» покликаний формувати національну свідомість учнів та підвищувати роль відеоаматорів у художньо-естетичному вихованні молоді.

«Ми вдячні всім учасникам за роботи, за зусилля та ідеї. Усі роботи чіпляють за душу. Ми тішимось, що перший такий конкурс пройшов успішно і заплануємо його наступного року теж, тож чекаємо на нові роботи. Відео зараз стає важливим елементом світосприйняття, інформування та формування думки, тому цьому напряму треба приділяти більше уваги», - наголосила заступниця директора департаменту освіти Ольга Котовська.

Зазначимо, департамент освіти та науки спільно із Львівським обласним центром науково-технічної творчості організовує кіношколу, де діти зможуть покращувати свої навички.

1 / 14