Партнери юридичної служби ККЦ зустрілись з представниками прикордонної та міграційної служби

23 лютого, представники юридичних служб партнерських організацій, що активно співпрацюють з Консультативно-координаційними центрами зустрілися з відповідними державними службами для отримання відповідей, які необхідні у роботі з ВПО.

Серед спікерів, що надавали роз’яснення юридичним службам партнерам ККЦ:

  • Ігор Матвійчук – заступник начальника штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України - начальник відділу організації прикордонного контролю, полковник.
  • Ірина Бовтун - офіцер відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, майор.
  • Любов Онуфрійчук - заступник начальника Головного управління ДМС у Львівській області.
  • Віра Дзядик - начальник відділу з питань громадянства Головного управління ДМС у Львівській області.

На зустрічі обговорювали останні зміни внесені у законодавство, що стосуються перетину кордону державним службовцем, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей, людей поважного віку та людей, що супроводжують ці категорії. А також розповідалося про здійснення ідентифікації людей, оформлення українських, а також закордонних  паспортів, і процес набуття громадянства окремими категоріями населення.

Серед викликів державні органи зазначили відсутність необхідних документів при перетині кордону та протидію ухилянтам, а також відсутність документування громадян з російської федерації, які набули громадянства України і впродовж двох років не припинили громадянства російської федерації.

Крім цього, обговорили можливість співпраці між партнерами та відповідними службами для напрацювання методично-практичного матеріалу, що включатиме в себе останні зміни до законодавства та перелік необхідних документів для ВПО.

Спікери зазначили, що кожна ситуація є індивідуальною та універсального механізму не існує.

Нагадаємо, що ККЦ розгорнули у кожному районі області з ініціативи начальика Львівської ОВА. Координування здійснює радниця начальника ОВА, голова медико-психологічної допомоги Галина Бордун, а відповідає за юридичний напрямок ККЦ області Тарас Грень.

При центрах можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. ВПО може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Партнерів та донорів, які хочуть допомагати людям у потребі на Львівщині, запрошують приєднатися до роботи Консультативно-координаційних центрів та заповнити онлайн-форму за посиланням.

Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтеся на Гарячу лінію Львівської області за номером 112. Графік роботи центрів – з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00. Більше інформації про діяльність ККЦ – тут.

Переглядів: 2