Парафіяни з Бельгії передали для наших захисників 300 турнікетів, аптечки та бинти для зупинки кровотеч

Парафія Різдва Івана Хрестителя УГКЦ з бельгійського міста Гент передала для захисників України зі Стрийського батальйону гуманітарну допомогу у вигляді необхідних медичних засобів.

Йдеться про 300 турнікетів, аптечки та 100 штук Emergency Trauma Bandage. Це спеціальні бинти для надання екстреної медичної допомоги, призначені для накладення пов'язок при обробці ран, а також для зупинки кровотеч. Про це повідомили у Стрийській міській раді.

Настоятелем української парафії у бельгійському місті Гент є о. Іван Данчевський, родом зі Стрийщини. Це одна з багатьох відправок в Україну, яку організовує отець разом з громадою.

При парафії діє центр збору гуманітарної допомоги та центр зустрічей для біженців. Від початку війни з Генту відправили в Україну медикаментів на 150 тис.євро, 4 автомобілі швидкої допомоги, 1 позашляховик та 5 фур з одягом та засобами гігієни.

Вже цього тижня готують до відправлення обладнання у Київську дитячу лікарню на загальну суму 20 тис.євро та медикаменти на таку ж суму в Ірпінський військовий госпіталь.

Переглядів: 0