«П’ята стихія»: дітей Львівщини запрошують вдосконалювати українську мову та вивчати програмування

Проєкт «П’ята стихія» здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Грант на реалізацію проєкту виграла Львівська обласна бібліотека для дітей. Власне тут заняття і відбуватимуться.

Сьогодні у бібліотеці проєкт презентували для дітей та їх батьків. Як розповіла директорка бібліотеки Лариса Лугова, завданням проєкту є, зокрема, виховання інформаційної грамотності і критичного мислення, протидія шкідливим інформаційним впливам, прищеплення навичок інформаційної гігієни та кібербезпеки.

За грантові кошти для занять вже закупили чотири ноутбуки.

У презентації проєкту також взяла участь директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Проєкт включає серію безкоштовних практичних занять з програмування, курс розмовної української мови для дітей 8-12 років з числа ВПО, заняття з англійської мови та ін.: курси програмування «Scratch», «3д моделювання», «Java», «Говоримо українською», курс «Думай сам»: «Soft Skills для дітей».

Учасниками проєкту будуть діти з числа вимушено переселених осіб зі сходу та півдня України (пріоритетна група) та діти і підлітки зі Львова. З метою інтеграції переміщених дітей в місцеве середовище ці діти проходитимуть навчання разом (ділення на ВПО і місцевих не буде). Вікова категорія: 8-15 років. Залежно від рівня знань, діти будуть поділені на групи.

Щоб зареєструватися на заняття – звертайтеся до Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Переглядів: 0