Оцінка впливу на довкілля у воєнний час та в період повоєнного відновлення: жителів Львівщини запрошують долучитись до тренінгу

Прийом анкет триває до 24 лютого, участь можуть взяти представники громадського сектору.

«Процедура оцінки впливу на довкілля: інструмент громадськості у воєнний час та в період повоєнного відновлення» – серія тренінгів, які  організувала МБО «Екологія-Право-Людина».

До участі у заході запрошують представники громадського сектору. Прийом анкет триває до 24 лютого. Зареєструватись можна за посиланням.

Перший тренінг відбудеться 2 березня в онлайн-форматі (через платформу ZOOM). Захід розпочнеться о 15:00 і триватиме півтори години.

Учасники отримають базові теоретичні знання щодо суті, можливостей участі громадськості у процедурі оцінки впливу на довкілля, особливостей такої участі в умовах воєнного стану та щодо перспектив його використання у період повоєнного відновлення.

Тренерами тренінгів стануть: юрисконсульт МБО «Екологія-Право-Людина» Соломія Баран, керівниця інформаційно-аналітичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина» Єлизавета Алексєєва та еколог МБО «Екологія-Право-Людина» Богдан Кученко. В межах зустрічі обговорять:

  1. Загальний огляд процедури оцінки впливу на довкілля;
  2. Можливості участі громадськості у процедурі оцінки впливу на довкілля та особливості такої участі в умовах воєнного стану;
  3. Аналіз справ, у яких громадськість якісно вплинула на умови висновків з оцінки впливу на довкілля або призначення повторної ОВД.

До 27 лютого відібраним учасникам прийдуть відповідні повідомлення на електронну адресу.

Переглядів: 2