Освітній заклад Судововишнянської громади допомагає українським захисникам: зібрали 24 тисячі гривень

У навчальному закладі організували благодійний фестиваль української кухні, всі виручені кошти передали місцевим волонтерам.

ОЗ «Судововишнянський ЗЗСО І-III ступенів - ЗДО ім. Тадея Дмитрасевича» вже багато років поспіль організовує благодійні акції на підтримку українській армії – діти, батьки та педагоги прагнуть внести бодай якусь частку для перемоги над окупантом.

Відтак у навчальному закладі організували благодійний фестиваль української кухні. Під час акції учні зібрали 24 тисячі гривень.

Всі виручені кошти передали місцевим волонтерам на допомогу ЗСУ, саме для воїнів – Судововишнянців.

Завдяки небайдужості колективу закладу, батькам і дітям вдалось закупити місцевим захисникам 5 комплектів теплого одягу (бушлати, штани, балаклави), запчастини до машини, яка була пошкоджена під час бойових дій. Окрім цього, батьки та діти зібрали печиво, солодощі, чай, каву, консерви, засоби особистої гігієни, павербанк і теплі речі (шкарпетки, термобілизну, шапки та рукавиці) й передали на передову для захисників, які боронять нашу землю від ворога.

«Мир та спокій у наших містах, будинках та сім’ях залежить від сили духу наших захисників та від можливостей Збройних сил України. Вся Україна, уряд, громадськість, організації та підприємства об’єдналися, щоб зупинити ворога, який знищує все, до чого може дістатись. Захисникам потрібна наша допомога. Якщо ви можете пожертвувати на потреби нашої армії, то зробіть це як і ми. Нехай Господь збереже кожного захисника. Чекаємо з перемогою! Слава Україні!», – розповідають учасники освітнього процесу.

Переглядів: 0