«Освічені люди формують націю», – Іван Собко

Освіченість дітей – це питання на сьогодні чи не одне з найважливіших після обороноздатності країни і після того як російські війська будуть вигнані з нашої землі.

На цьому під час брифінгу щодо готовності області до навчального року наголосив профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Освічені люди формують націю. А українці споконвіків завжди такими були. І будуть. Тому державна, регіональна і місцева влада  завжди все робила і робитиме, щоб навчальний процес був максимально якісним і безпечним.

За три дні до початку навчального року ми констатуємо те, що нам справді вдалося спільно досягнути того результату і тієї мети, які перед нами були поставлені», - зазначив Іван Собко.

Півтори місяця тому Львівська ОВА отримала доручення від Міністерства освіти і науки з чіткими кроками щодо забезпечення максимально якісного і безпечного навчального процесу, щоб дати можливість дітям навчатися, не зважаючи на війну.

«За результатами виконання поставлених завдань Львівщина є першою в Україні областю за готовністю укриттів до початку навчального року. І тут мова не лише про школи і навчальні заклади, які перебувають у підпорядкуванні департаменті освіти і науки. А й про школи у сфері культури та спорту. Для ремонту укриттів в обласних навчальних закладах з обласного бюджету було виділено 3,4 мільйони гривень», - додав Іван Собко.

Нагадаємо, що найкращу готовність шкіл області до очного навчання завдяки належному стану укриттів відзначив під час візиту на Львівщину міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Переглядів: 0