ОСББ та фізичним особам-учасникам обласної програми підвищення енергоефективності відшкодували понад 1,5 млн грн

На Львівщині триває реалізація Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики на 2021-2025 роки.

В межах Програми в обласному бюджеті на цей рік передбачено 2 млн 500  тис грн  на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими ОСББ на впровадження заходів з підвищення енергоефективності за умови участі у програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

А також 1 млн 500  тис грн - на відшкодування частини вартості обладнання, придбаного фізичними особами за власні кошти, зокрема за встановлені сонячні станції приватних домогосподарств, малі вітрові електростанції, теплові помпи різних типів, геліоколектори.

Зокрема, 21 об'єднанню співвласників багатоквартирних будинків області, які скористалися програмою  енергомодернізації «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», з обласного бюджету вже відшкодували частину відсоткової ставки за отриманими кредитами в обсязі 1 млн 325 тис грн.  Відшкодування отримали також 13 мешканців області, яким виплатили частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 195 тис гривень.

«Впровадження заходів з підвищення енергоефективності у житловому фонді, встановлення обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії, зменшує споживання енергетичних ресурсів та заміщує традиційні види палива, такі як газ та вугілля. Підтримка в межах Програми мешканців області та ОСББ є хорошим механізмом стимулювання та заохочення до енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та декарбонізації», - зазначили в департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА.

Як отримати відшкодування у межах програми та детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном (032) 299-91-10 – управління енергоефективності.

Переглядів: 0