Організації, що співпрацюють з переселенцями запрошують на зустріч щодо створення консультативно-координаційні центрів

Львівська ОВА поставила собі за мету створити у всіх районах області консультативно-координаційні центри, щоб об’єднати зусилля волонтерських організацій, фондів і органів влади на місцях.

Це ініціатива голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.

За словами очільника ЛОВА, пряма комунікація на рівні районів дозволить ефективніше допомагати ВПО, зокрема у наданні юридичного супроводу, психологічної допомоги та консультацій з різних питань.

«4 серпня об 11:00 організовуємо зустріч, у якій візьмуть участь представники фондів, районних адміністрацій, психологи та юристи. Запрошуємо представників грантових проєктів, які хочуть в координації надавати допомогу ВПО. Під час заходу представники організацій зможуть дізнатись більше про роботу центрів, над відкриттям яких працюємо, заслухати виступи фахівців про обласні й державні програми підтримки ВПО, релокацію бізнесу, можливості для вимушених переселенців пенсійного віку, державні програми зайнятості та вирішення питання майна і землі, юридичну підтримку родин військовослужбовців, а також запропонувати своє бачення й допомогу», – зазначив Максим Козицький.

Щоб взяти участь у координаційній зустрічі, реєструйтесь: https://forms.gle/UMyHxeEGyXCiV8su6

Якщо ви як представники грантових програм готові рекомендувати своїх психологів та юристів у консультативно-координаційні центри при районних військових адміністраціях, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/64mVb29RGXiM6Pwc7

Разом ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує, швидше та якісніше. Долучайтесь!

Переглядів: 0