Органам місцевого самоврядування нададуть роз’яснення щодо ефективного використання держмайна

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик провів робочу нараду з питання ефективного використання державного майна у Львівській області.

Серед учасників – представники профільних департаментів ЛОДА: зокрема департаменту економічної політики,  паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення. А також регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Відтак, розглянули питання щодо об’єктів житлового фонду, інженерної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств.

Ці об’єкти знаходяться на територіях новоутворених територіальних громад.

Відтак, за підсумками наради погодили провести для органів місцевого самоврядування зустрічі із наданням роз’яснень щодо ефективного використання держмайна.

1 / 6