Оновлено: На даний момент сформували більше 30 сотень терооборони міста Львова

Львівщина готова зустрічати ворога, займається виробництвом протитанкових їжаків, коктейлів Молотова і готується обороняти рідну землю. В області триває формування підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ.

«На цей момент сформовано більше 30 сотень міста Львова по різних районах. Здійснюється спільна координація роботи тероборони з добровольчими батальйонами – спільне патрулювання з поліцією і Нацгвардією. Патрулювання добровольчими батальйонами без представників правоохоронних органів є неможливим.

Також ведеться робота по організації тероборони у Львівській області. Всі, хто записався в тероборону, підписав контракт зі Збройними Силами України будуть забезпечені боєкомплектами та стрілецькою зброєю. Вона є в наявності», - розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він також зазначив, що Інтернаціональний легіон, до якого запрошують вступати іноземців, буде сформований на базі ЗСУ або Сил тероборони.

«Всіх іноземців легально запрошуємо сюди стати пліч-о-пліч в боротьбі з українським народом за свободу, європейські цінності, які готові стати до боротьби проти цієї орди. Учора мав зустріч з послами Латвії, Естонії – їх люди готові їхати воювати. А також хорвати готові, поляки готові. Світ справді відгукнувся! Величезна повага Президенту України, який об’єднав світ у боротьбі зі злом. Перемога буде за нами!», - зазначив Максим Козицький.

Оновлено:

"Більше 20 тисяч осіб  з 18 до 60 років повернулися за ці 5 днів на територію України і вони готові вступати в ряди територіальної оборони і української армії. Львівщина за цей час мобілізувала більше 12 тис осіб, які пішли на фронт. Величезна подяка людям, які відчувають потребу захищати рідну державу і не бояться зустріти ворога", - сказав Максим Козицький.

На Львівщині все спокійно. За минулу добу один раз лунала повітряна сирена. Це було пов’язано з тим, що був сигнал протиповітряної оборони щодо можливості атаки зі сторони Білорусі.

Окрім того, він закликав громадян поставитися з розумінням до можливого підвищення цін на продукти, ускладненої логістики і до можливих незручностей, пов’язаних з воєнним станом. Начальник Львівської ОВА запевнив, що комплект продуктів першої необхідності буде в наявності і надалі, область готова допомагати іншим областям, які точно знаходяться в пеклі війни.

«Треба допомагати людям, які цього потребують», - наголосив начальник Львівської ОВА.

Нагадаємо, Президент України оголосив про створення Інтернаціонального легіону, куди, для боротьби з окупантом,  можуть вступати іноземці.