«Олімпійське лелеченя-2017»: обласний фінал

27 квітня 2017 року на навчально-спортивній базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відбудеться обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2017».

Урочиста церемонія відкриття відбудеться об 11 годині за участю кращих шкільних команд-переможців районних та міських змагань , команд-представників об’єднаних територіальних громад, органів влади та спортсменів-олімпійців Львівщини.

У програмі змагань: комплексна колова естафета, олімпійська вікторина та стрибок у довжину.

Переможці представлять  Львівську область на Всеукраїнському фіналі.

Детальнішу інформацію для учасників можна отримати за посиланням у розділі “Олімпійське лелеченя”.

Довідково.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей “Олімпійське лелеченя” проводиться за дорученням Кабінету Міністрів України НОКом України разом з Міністерствами освіти і науки, молоді та спорту України, а також під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.