Олександра Логвинюк виборола бронзу міжнародних велоперегонів

У Празі сьогодні завершуються велоперегони Gran Prix Framar – міжнародні змагання першого класу.

Бронзову нагороду для України виборола 22-річна Олександра Логвинюк. Дівчина родом з Волині, з 2022 року тренується на Львівщині.

Олександра фінішувала третьою у перегонах спринт. У фінальній частині гонки спортсмени змагаються один з одним та до 2 набраних очок. Після стартового сигналу, учасники перегонів починають рухатися, намагаючись отримати перевагу один над іншим. Це один із найвидовищніших видів програми у велосипедного спорті на треку.

Як розповідають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, у цій дисципліні змагались 17 спортсменок з 7 країн світу.  Боролись велосипедисти не лише за нагороди –  ці змагання є рейтингові, а очки, зароблені на них, йдуть в скарбничку країни для участі в Олімпійських Іграх.

Олександра Логвинюк опановує велоспорт у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Її тренує заслужений тренер України Євген Болібрух.

Нагадаємо, що впродовж 17-22 травня на Львівщині триватиме чемпіонат України серед молоді до 23 років. Ці змагання будуть відбірковими до чемпіонату Європи.

Переглядів: 2