Оголосили конкурс проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку у 2022 році

Сьогодні на засіданні Конкурсної ради прийняли рішення про оголошення конкурсного відбору для проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку на 2021-2025 роки, за напрямами: конкурс проєктів місцевих ініціатив та конкурс проєктів регіонального розвитку.

Реєстрація заявок буде тривати з 4 січня до 21 лютого 2022 року.

До участі в конкурсах запрошують такі категорії учасників:

Конкурс проєктів місцевих ініціатив – органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні, міські ради (далі – Конкурсанти).
Конкурс проєктів регіонального розвитку – сільські, селищні, міські ради та ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад (суб’єкти співробітництва відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад»). Одним заявником може бути подано не більше 2 проєктів.

Основними вимогами до проєктів є:

Проєкти місцевих ініціатив:

- нижня межа до 200 тис гривень;
- верхню межу не обмежено;
- забезпечення співвідношення фінансування 50/50 (50% - кошти обласного бюджету, 50% кошти місцевих бюджетів та небюджетний внесок конкурсанта);
- максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 750  тис. гривень.

Проєкти регіонального розвитку:

- нижня межа до 1,5 млн гривень;
- верхню межу не обмежено;
- забезпечення співвідношення фінансування 70/30 (не більше 70% – кошти обласного бюджету, не менше 30% – кошти місцевих бюджеті);
- максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 3 млн гривень.

В межах конкурсів можуть реалізовуватись проєкти будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів комунальної форми власності, а також їх технічне переоснащення (закупівля обладнання та устаткування) в межах затверджених пріоритетів на 2022 рік:

Конкурс проєктів місцевих ініціатив:

- Заклади загальної  і середньої освіти;
- Заклади дошкільної та позашкільної освіти;
- Охорона здоров’я;
- Культура;
- Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради та заклади профтехосвіти, коледжі;
- Історико-культурна спадщина та туризм;
- Безпека;
- Молодь і спорт
- Інше

Конкурс проєктів регіонального розвитку:

- Житлово-комунальне господарство;
- Медицина;
- Освіта;
- Безпека;
- Економіка та туризм;
- Інше.

Адміністрування та супровід напрямку «Конкурс проєктів регіонального розвитку» здійснює департамент економічної політики облдержадміністрації. Для представників територіальних громад проведуть відповідні навчальні семінари щодо детальних умов та вимог конкурсу.

Прийом проєктів проводитимуть виключно на онлайн-платформі.

Довідково: на реалізацію проєктів в рамках Комплексної програми у 2022 році з обласного бюджету передбачено 132 млн грн. Конкурси за визначеними напрямами відбуватимуться відповідно до змін прийнятих рішенням Львівської обласної ради від 23.12.2021 №320.

1 / 1