Офіційно: бійці 103-ї бригади ТрО звільнили населений пункт на Донеччині

Підрозділи 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони, разом з підрозділами 15-го полку Національної гвардії України, просунулися у глибину до 3 км і звільнили населений пункт Озерне.

Відбулось це у ході ведення наступальних дій на Слов’янському напрямку. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов.

Читайте також: Евакуювавшись на Львівщину, вони стали до лав обласної тероборони: історії військових з Одеси та Києва

Нагадаємо, захисники, які служать в 103-й бригаді Сил ТрО отримали нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Нагрудний знак «За збереження життя» отримав бойовий медик одного з батальйонів бригади. Також нагороди «Срібний хрест» та «Сталевий хрест» отримали бійці бригади, які відзначились героїзмом на полі бою.

Командира бригади Валерія Курка нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.