Очільник Львівщини розповів, як ІТ-спільнота області наближає перемогу України

У День програміста начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував Львівському ІТ Кластеру та усій спільноті програмістів, які з початку повномасштабної війни роблять великий внесок у функціонування економіки країни.

Стати цивільними вартовими неба та допомагати знищувати ворожі літальні об'єкти, автоматизувати процес надання грошової компенсації за розміщення ВПО, підсилити роботу спецслужб, підтримати армію та медиків – лише частина зобов’язань, які з власної ініціативи взяли на себе програмісти Львівщини, щоб наблизити перемогу України.

«У День програміста хочу щиро подякувати усім свідомим і небайдужим громадянам, які залишаються у нашій державі, роблять великий внесок у функціонування економіки, працюють та використовують свої знання на благо країни та знищення ворога», – зазначив Максим Козицький.

Він наголосив, що від 24 лютого Львівська обласна державна адміністрація має тісну та плідну співпрацю з компаніями у галузі програмування.

Зокрема, відомий у всій Україні чат-бот «Шось летить» ми у короткі терміни створили з компанією 42flows.tech.

Із SoftServe ще до початку повномасштабної війни розпочали роботу над новим сайтом Львівської ОВА – доступним, прозорим, з інструментами е-демократії.

Підсилити роботу спецслужб допомогають у будь-яку пору доби інженери-електроніки із компанії i3 Engineering, а команда Expert Solution на базі свого програмного продукту допомогла автоматизувати виплату грошової компенсації тим, хто надавав тимчасовий прихисток ВПО.

Компанія Sombra фінансово підтримує армію та медиків – за цей час це вже понад пів мільйона доларів.

Переглядів: 5