Очільник Львівщини подякував Alliance Occitanie Ukraine за допомогу і підтримку України під час війни

Гуманітарну підтримку Україні організація надає з 2007 року.

У межах співпраці Львівської ОВА з французькою благодійною організацією Alliance Occitanie Ukraine для дітей українських воїнів та переселенців, які перебувають на Львівщині, цьогоріч знову планують організувати поїздку до Франції. Окрім того, студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного бізнесу зможуть поїхати до Франції на професійне стажування.

Про це йшлося під час зустрічі очільника Львівщини Максима Козицького з делегацією Alliance Occitanie Ukraine на чолі з її президенткою Жанін Леско.

Жанін Леско, яка є українкою за походженням, зауважила, що всім серцем любить Україну, тут – її душа, тому Alliance Occitanie Ukraine робить усе можливе, аби підтримати Україну у кривавій війні з росією.

«Ми радіємо, що ви цінуєте нашу допомогу і завжди готові співпрацювати з нами – це дає нам ще більше мотивації», – зазначила Жанін Леско.

Так, минулоріч для 60 дітей з України БО організувала освітньо-туристичну-поїздку в дитячі табори регіону Окситанія, а також забезпечила реабілітацію українських дітей, які постраждали внаслідок бойових дій, у відпочинкових закладах Франції. Окрім того, вже вісім років поспіль організація співпрацює з Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного бізнесу – впродовж останніх п’яти років студенти коледжу мають можливість проходити стажування у Франції, і цей рік не стане винятком – зазначили представники Alliance Occitanie Ukraine.

«Цього року розвиток профтехосвіти є одним з пріоритетів – з обласного бюджету виділили кошти на відкриття 3 навчально-практичних центрів у минулому році, та на відкриття 13 НПЦ – у цьому році. Тож стажування для студентів й інших таких закладів за кордоном подарувало б майбутнім фахівцям новий незабутній практичний досвід», – розповів Максим Козицький.

Також під час зустрічі обговорили можливість обміну досвідом між українськими та французькими лікарями.

«Від початку повномасштабного вторгнення на базі Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру створили хаб для скерування важкохворих дітей з усієї України на лікування за кордон, а також у медзакладі проводять найскладніші оперативні втручання – від пересадки до нирки до пересадки кісткового мозку. Війна триває – діти, які отримали поранення, потребують лікування і медичної допомоги», – додав начальник Львівської ОВА.

Довідково:

Асоціація Alliance Occitanie Ukraine з 2007 року організовує гуманітарні конвої в Україну для оснащення клінік та лікарень меблями, медичними ліжками та обладнанням. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну благодійна організація посилила надання гуманітарної допомоги та відправила 39 фур гуманітарних вантажів серед яких продукти харчування та гігієни, медичне обладнання й устаткування, амуніція.

Також організація забезпечила облаштування стоматологічних кабінетів у комунальних лікарнях Городка, Миколаєва та Дрогобича.

Переглядів: 0