Обласний перинатальний центр отримав машину швидкої допомоги для транспортування передчасно народжених дітей

Раніше у Центру був один такий автомобіль.

Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав нову машину швидкої допомоги для транспортування поспішайок з сучасним медичним обладнанням.

Як повідомляють у Центрі, авто являє собою «реанімацію на колесах» - воно оснащене необхідним обладнанням для тривалого транспортування дитини. Зокрема, в автомобілі є кувез – спеціальний інкубатор, в якому перебуває дитина під час транспортування, і в якому створені умови, максимально наближені до умов перебування дитини в утробі матері (температура, рівень вологості тощо). Крім того, у автомобілі є дихальний апарат, інфузійний насос, а також слідкуюча апаратура, яка дозволяє оперативно визначити насиченість крові дитини киснем чи артеріальний тиск. Використовуватимуть автомобіль для виїзду на виклики швидкої допомоги до дітей, а також для транспортування діток до обласного перинатального центру з інших медзакладів області.

Мрія стала реальністю завдяки спільним зусиллям віце-прем’єрцки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, представника ОБСЄ в Україні Олександра Сідельнікова, директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Ореста Чемериса та опікунської ради Центру (Поліни Лі та Христини Береговської).

«Сьогодні наш перинатальний світ став ще мобільнішим. Цей автомобіль значно покращить рівень неонатологічної допомоги у Львівській області, забезпечить комплексність підходу та стане надійною опорою для поспішайок нашого регіону.

Враховуючи високу кваліфікацію наших спеціалістів, сформувати професійну неонатологічну виїздну бригаду Центру не буде проблемою», – поділилась директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

«Нове обладнання та сучасний автомобіль пришвидшить порятунок тих, хто поспішає народитись, тих, хто маючи малу масу тіла, проте важить більше будь-чого, тих, хто своєю появою навчатиме нас долати труднощі. Дякуємо нашим колегам за таку співпрацю і активну ініціативу. Відкритість, згуртованість та наполегливість творять великі справи», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Переглядів: 1