Обласний перинатальний отримав автомобіль для роботи мобільної гінекологічної бригади

Основним завданням виїздів медиків є профілактичні гінекологічні огляди жінок, які проживають у сільській місцевості.

Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав «гуманітарний бустер» - автомобіль швидкої допомоги для роботи мобільної гінекологічної бригади. Це перший такий автомобіль для медзакладу.

На початку листопада 30 автівок передано Міністерству охорони здоров'я України за ініціативи Міністра закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбареса та Представника Фонду Народонаселення ООН в Україні «UNFPA Ukraine» Павла Замостьяна.

Як повідомили у перинатальному центрі, така допомога Україні є наслідком діяльності Першої леді України Олени Зеленської, яка у вересні цього року під час зустрічі з виконавчою директоркою UNFPA Наталією Канем повідомила про високий попит на консультування та медичну допомогу в сфері сексуального та репродуктивного здоров’я для жінок та дівчат, які не мають доступу до якісних медичних послуг. UNFPA відгукнувся на прохання й за фінансової підтримки Уряду Іспанії закупив та доставив в Україну автомобілі швидкої допомоги.

Окрім автомобілів, для мобільних бригад UNFPA передасть портативне обладнання (апарат УЗД, кольпоскоп, 12-канальний ЕКГ) та витратні матеріали.

У обласному перинатальному центрі закликали громади Львівщини зголошуватися з приводу планування обстежень.

Також на базі обласного перинатального центру функціонують два автомобілі для транспортування передчасно народжених дітей.

Переглядів: 0