Обласний мотиваційний проєкт «Об’єднані» завітав до молоді Давидівської громади

Українська академія лідерства спільно з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА та Львівським обласним молодіжним центром провели одноденний тренінг для 19 молодих людей Давидівської громади.

Це третій виїзний тренінг у межах обласного проєкту «Об’єднані».

«Для мене було дуже цікаво дізнатись про структуру діяльності молодіжної політики на рівні громад. Мене дуже тішить, що молодь разом дійшла до вдалої ідеї, яку вони зможуть реалізувати», - зазначила спікерка тренінгу Діана Рудницька.

Програма передбачала блоки з волонтерського менеджменту, зокрема молодих людей навчали координації та пошуку волонтерів, а також створенню волонтерських програм.

Також молодь навчались ефективній комунікації.

Основним результатом роботи команд стало визначення актуальних проблем у своїй громаді.

Для вирішення цих проблем молоді люди вирішили створити у Давидівській громаді молодіжну раду при Давидівській сільській раді.

«Це вже наш третій одноденний тренінг в межах проєкту «Об'єднані», який ми робимо разом з Українською академією лідерства та управлінням молоді та спорту. Цього разу ми працювали разом з молоддю з Давидівської громади. Дуже цінно, що частину знань, які студенти отримують в дуже авторитетній та популярній Українській академії лідерства, молоді люди можуть отримати тут упродовж дня безкоштовно. Завдяки нашій трьохсторонній співпраці ми приносимо важливі цінності, знання та вміння в середовища молоді, обговорюємо актуальний стан речей в громаді з молодими людьми та будуємо разом з ними плани на майбутнє, попри те, що це дуже важко робити в теперішній ситуації», – зазначив т. в. о. керівника Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Нагадуємо, «Об’єднані» - це мотиваційний одноденний проєкт з неформальної освіти. Його започаткували, щоб об’єднати підлітків Львівщини та вимушено переміщених молодих людей 14-17 років в одну спільноту.

Переглядів: 0