Обласний молодіжний центр запрошує до співпраці внутрішньо переміщених громадських активістів

Львівський обласний молодіжний центр запрошує до співпраці активних представників громадського сектору: молодіжних центрів, рад і організацій тощо, які вимушено покинули своє рідне місто, але хочуть продовжити займатись улюбленою справою.

В молодіжному центрі ви зможете провести свою подію, зустріч з командою, стратегічну сесію. Можна прийти сюди й попрацювати, використовуючи цей простір як коворкінг. Також можна долучитися до реалізації проєктів спільно з центром і налагодити інформаційне партнерство для того, щоб мешканці Львова та області дізналися про вашу діяльність. Закликають переміщених осіб і долучатися до волонтерства, застосовуючи знання та навички у діяльності, яка до душі.

«Нашій команді цікаво створювати проєкти та реалізовувати ідеї спільно з представниками громадського сектору та налагоджувати міжсекторну взаємодію. У зв'язку з початком повномасштабної війни багато людей були вимушені покинути місця свого проживання та роботи. Частина з них намагається налагодити своє життя в місті, де проживає. Тому ми хочемо допомогти реалізовувати свій потенціал тим, хто зараз проживає у Львові чи Львівській області. Важливо корисно й ефективно використати час, коли ми можемо ділитися різним досвідом реалізації молодіжної роботи, її викликами та успішними практиками», – зазначила проєктна менеджерка центру Богдана Пилипчук.

Для того, щоб зарезервувати приміщення, реєструйтесь у цій формі:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRZY00k23aaoMLxpTxPwmQFVjUP5Bk9HgoPZuys5lCNu7wJA/viewform

Переглядів: 0