Обласний молодіжний центр святкує шосту річницю відновлення своєї діяльності

Нещодавно у Львові з ініціативи центру сплели найбільшу маскувальну сітку в Україні.

Під час війни команда центру спрямувала свою роботу на допомогу військовим та ВПО.

Це збір гуманітарної допомоги та відправка її в гарячі точки, допомога ЗСУ (приблизно 800 000 грн зібрали волонтери центру), плетіння маскувальних сіток (понад 6 000 м2 сплели волонтери, які об’єднались довкола штабу молодіжного центру «Порохова вежа», а днями волонтери встановили національний рекорд – сплели найбільшу маскувальну сітку України).

Сьогодні команда Центру презентувала комплексну стратегію розвитку на декілька років та послуги, які можна тут отримати.

Зокрема, Львівський обласний молодіжний центр реалізує молодіжну політику та спрямовує свою діяльність на чотири рівні: локальний, регіональний, всеукраїнський та міжнародний.

Серед послуг, які надаватиме Центр:

  • проведення тренінгів з неформальної освіти для молоді в громадах області;
  • надання консультацій по створенню та стратегуванню роботи молодіжних центрів, просторів, рад;
  • менторство команд молодіжних просторів та центрів;
  • надання міжнародним громадським організаціям безкоштовного приміщення для проведення заходів;
  • надання консультацій по організації заходів;
  • комплексне навчання на здобуття софіт-скілів за програмою «ВГОРУ»;
  • організація подій, курсів, тренінгів та навчань з неформальної освіти для молоді;
  • запис подкастів для молоді;
  • наставництво для молоді в особистісному розвитку тощо.

«Сьогодні Україна у центрі Європи мужньо, витривало і героїчно відстоює свою незалежність, незалежність усього демократичного світу. І це відбувається в тому числі завдяки тому, що ми є високоінтелектуальною нацією з надзвичайною молоддю, а ви тому підтвердження. Ваша діяльність демонструє новий рівень роботи молодіжних центрів та реалізації молодіжної політики. Ви навчаєте інших, як бути активними, та продовжуєте навчатись самі. Сьогодні Львівський обласний молодіжний центр – це місце де молодь навчається, обмінюється досвідом, спілкується, реалізує свої ідеї, активно відгукується на потреби суспільства. Бажаю вам розвитку, бажаю втілювати такі потрібні та цікаві ідеї, залишатись командою і розширювати її склад. Сподіваюсь, що ваша подальша робота сприятиме привабливості центру, доступності молоді до прав та можливостей і приведе зрештою до того, що в кожній громаді області буде мінімум один молодіжний центр або простір», – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Львівський обласний молодіжний центр почав свою діяльність у 2001 році, після подій Революції Гідності, повністю переформатував свою діяльність у 2016 році, все більше організовуючи проєкти та заходи для молоді та у громадах області.

Робота та проєкти центру отримали визнання від Міністерства молоді та спорту (Кращі практики молодіжної роботи в Україні у 2021 році), Ради Європи (публікація англійською мовою та популяризація серед країн-членів організації гри «Червоні лінії», яку розробили у центрі), центр також помітили в ОБСЄ (передача автомобіля молодіжному центру).

Як приєднатися до молодіжних проєктів, можна дізнатися на сторінці Центру у Фейсбуці.

Переглядів: 0