Обласна клінічна лікарня отримала обладнання та гумдопомогу від БФ ZDOROVI agency і Nova Ukraine

З початку року у пологовому відділенні лікарні прийняли 1091 пологи.

Львівська обласна клінічна лікарня отримала від благодійного фонду  ZDOROVI портативний ультразвуковий апарат «Sonosite M urbo» з чотирьома датчиками, витратні матеріали, медикаменти, медичний одяг, а від «Nova Ukraine» - апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-200 «Надія-4».

Благодійники передали таку допомогу для потреб пологового та гінекологічного відділень.

«Безсумнівно, така підтримка є важливою і відчутною для нас. Адже у ЛОКЛ ми опікуємося жінками із складними патологіями, які потребують високоспеціалізованої гінекологічної чи родопомічної допомоги. І це не лише жінки із Львівської області, а й пацієнтки з інших регіонів України. Дякуємо команді БФ «Здорові» та БФ «Nova Ukraine» за опіку, поміч і небайдужість. Вдячні за добро і надану благодійну допомогу. Спільними зусиллями стаємо ще кращими», - зазначив Володимир Солощенко, завідувач пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Додамо, що від початку року у пологовому відділенні лікарні прийняли 1091 пологи. Тут народилось 1122 дитини, з них двійні –  27, трійні – 3 та 71 – передчасно народжена дитина.

Переглядів: 9