Об’їзна дорога Городка буде як новенька

Від початку повномасштабних воєнних дій на території України інтенсивність руху великогабаритного транспорту значно зросла.

Особливо це стосується тих доріг, які ведуть від міжнародних пунктів пропуску до обласного центру, адже зараз багато вантажівок перевозять гуманітарну допомогу для українців. У таких умовах дорожнє покриття швидко зношується, тож комунальники відновили ямковий ремонт на місцевих автошляхах.

«Автомобільна дорога Довжанка – Черляни або ж об’їзна Городка є важливою транспортною артерією для області, адже нею щодня проїжджає значна кількість автотранспорту до міжнародного пункту пропуску Шегині–Медика. Задля створення безпечного проїзду, в межах експлуатаційного утримання, дорожники ліквідовують аварійну ямковість на цьому напрямку. Належний проїзд забезпечуємо на важливих транспортних коридорах, аби гуманітарна допомога та всі необхідні вантажі були вчасно доставлені тим, хто потребує допомоги», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Також він додав, що ямковий ремонт в області вже виконали на таких дорогах як Куликів – Великосілки, Київ-Чоп – Сколе, Львів – Сухоріччя, повертаючи на Лисиничі.

Зазначимо, дороги відновлюють за кошти обласного бюджету.

Переглядів: 7