«Об’єкти спортивної інфраструктури маємо реалізувати у чітко задекларовані строки», – Іван Собко про виконання обласної програми розвитку спорту

У 2021 році реалізовується Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки. Загалом з обласного бюджету на облаштування майданчиків та модернізацію спортивних споруд виділено понад 31 мільйон гривень. Про це сьогодні на нараді із представниками територіальних громад Львівщини розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Він зазначив, що ці кошти є співфінансуванням для 13-ти мультифункціональних майданчиків зі штучним покриттям та 3-х стадіонів.

«Об’єкти в межах обласної програми розвитку фізичної культури та спорту мають реалізовуватися якісно і вчасно. Вже завтра відбудеться відкриття стадіону у Самборі. На черзі з великих об’єктів також Буськ, Сокаль, Стрий і Мостиська. Сподіваємось, що і менші спортивні об’єкти будуть реалізовані вчасно. Наголошую, що позиція облдержадміністрації та депутатів Львівської облради є чітка – громади, які не вкладаються у встановлені терміни, не зможуть отримати кошти обласного бюджету. Об’єкти мають бути реалізовані відповідно до визначених графіків, щоб обласний бюджет не мав перевантажень в частині видатків на третій-четвертий квартали», - наголосив Іван Собко.

Із 16-ти об'єктів по 8-ми визначають підрядника у системі ПРОЗОРО, по кількох готують основу для облаштування наливного покриття. Вже завершені роботи на об’єкті у селі Дідилів Новояричівської ТГ.

Як зазначив директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, до вересня по всіх об’єктах має бути готова основа для подальшого монтажу нових конструкцій та покриття.

З переліком об’єктів можна ознайомитися за посиланням на сайті Львівської ОДА - https://loda.gov.ua/news?id=59009

Окрім того, на Львівщині, як і в інших областях, вже стартував соціальний проєкт Офісу Президента України «Активні парки – локації здорової України», для пілотної реалізації якого обрано три громади Львівщини – Сокальську, Золочівську та Радехівську.

«Створення активних парків – сучасний прогресивний проєкт, ініціований Офісом Президента. Проєкт передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема, осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання», - зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Керівники трьох громад, обраних для реалізації проєкту, отримали технічне завдання для ознайомлення та початку робіт.

1 / 4