Новий завод «Фіднова» у Буську забезпечить роботою майже сотню людей

Сьогодні, 23 червня, у Буську відкрили завод «FEEDNOVA» («Фіднова»). Це сучасне підприємство, яке виготовлятиме високопротеїнові кормові добавки для якісної відгодівлі тварин.

«Фіднова» є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.» та компанією UMG Investments.

Участь у відкритті підприємства взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«На сьогодні Львівщина входить у ТОП-6 областей України із залучення інвестицій та в ТОП-8 по легкості ведення бізнесу. Вигідне географічне розташування, зміни в законодавстві, а також потужний трудовий потенціал дозволяють промоціювати Львівщину як регіон, зі сприятливим інвестиційним кліматом, де бізнесу допомагають розвиватись і де культурна спадщина щороку приваблює тисячі туристів. Розвиток підприємництва Львівської області є одним з ключових критеріїв, що визначають область, як сильний і розвинутий регіон з високою інвестиційною привабливістю. Надзвичайно важливо залучати на територію Львівщини підприємства агропромислового сектору, які діють за високими стандартами, створюють високотехнологічні виробництва з дотриманням ветеринарно-санітарного контролю та підкреслюють важливість екологічної безпеки регіону», - зазначив очільник області.

Загальні інвестиції в завод – 20 мільйонів доларів США. На підприємстві створили майже сотню робочих місць.

«Завод FEEDNOVA з виробництва високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин є першим в Україні незалежним майданчиком, який прийматиме та перероблятиме сировину від аграрних підприємств регіону. Варто зазначити, що загальна сума інвестицій в будівництво заводу становить 20 мільйонів доларів США, а також підприємство створить близько ста робочих місць, що матиме позитивний вплив на якість життя мешканців регіону», - наголосив очільник області.

На новому заводі вироблятимуть високоякісні жири та високопротеїнові кормові добавки для сільськогосподарських і домашніх тварин. Важливо,  що продукти переробки сировини другої категорії слугуватимуть клієнтам у якості високоефективних органічних добрив або можуть бути використані для виробництва біодизеля.

Працюватимуть із дотримання правил охорони навколишнього середовища та з інноваційними технологіями. Система контролю якості та ефективний поділ вхідної сировини, дадуть змогу контролювати якість кінцевого продукту й розділяти його за категоріями й походженням.

Особливості роботи нового підприємства «Фіднова» покликані розв’язати проблему екологічних загроз та небезпек, які виникають через безвідповідальну переробку відходів тваринного походження.

Розташований завод за адресою вул. Січових Стрільців, 1.

1 / 27