Нові грантові можливості для міст: жителів Львівщини запрошують долучитись до інформаційної сесії Програми ЄС LIFE

Програма ЄС LIFE започаткувала конкурс, щоб спрямувати гранти на розвиток кліматичної нейтральності в містах.

Гранти LIFE спрямують на розвиток кліматичної нейтральності в містах, підтримання сталої та інклюзивної відбудови, включаючи розвиток сфери управління відходами та водними ресурсами, а також співпрацю з ініціативою Новий європейський Баугауз.

Також, спеціально для України Національне бюро влаштовує інформаційну сесію з метою об’єднання сил для відновлення нашої держави. Сесія проводитиметься англійською мовою з українським синхронним перекладом, учасники матимуть можливість поставити запитання організаторам.

Інформаційна сесія триватиме 5 травня 2023 року, з 12:00 до 14:00, доступ до зустрічі за посиланням.

Організатори запрошують усіх зацікавлених осіб доєднатися до інформаційної сесії та дізнатися про нові грантові можливості для українських міст від Програми ЄС LIFE.

Довідково:

Програма ЄС LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро. На 2023 рік оголошено 17 конкурсів, детальна інформація про конкурси доступна за посиланням.

Переглядів: 2