Німецькі благодійники передали надзвичайникам Львівщини два пожежні автомобілі з вишками, які сягають 30 метрів

Також вони передали важливе обладнання, яке використовують, коли виводять людей зі задимленого приміщення.

Сьогодні, 18 жовтня, очільник ЛОВА Максим Козицький зустрівся з представниками організації «Freunde helfen Konvoi». В межах зустрічі вони передали ГУ ДСНС у Львівській області пожежні автовишки та важливе обладнання, яке використовують, коли виводять людей зі задимленого приміщення.

«Дякую за цю допомогу, а також за всю допомогу, яку ви надаєте українцям від початку повномасштабної війни. Станом на кінець вересня ви відправили в Україну 141 вантажівку, яка привезла понад 880 тонн допомоги загальною вартістю понад 1,8 млн євро. Окремо дякуємо за дороговартісне медобладнання, яке допомагає рятувати наших воїнів. Ви – люди з великими серцями. Дякуємо, що чітко та швидко реагуєте на всі наші запити. Це справжнє партнерство», – наголосив Максим Козицький.

За словами керівника благодійної організації «Freunde helfen Konvoi» Крістофера Йорена, організація прагне зблизити український та німецький народи, адже в Німеччині багато людей співчувають та підтримують Україну.

«Для нас честь бути тут, налагоджувати контакти. Команда налічує приблизно 30 осіб, які домовляються з міжнародними донорами та передають підтримку від людей з Німеччини. 24 лютого увесь наш народ вразило те, що відбулось в Україні, тому – друзі допомагають друзям!», – підкреслив Крістофер Йорен.

Він також зазначив, що співпраця з Україною для організації є особливою.

«Ми комунікуємо і з іншими країнами, але у випадку співпраці з Україною «Freunde helfen Konvoi» довозить все до дверей людей у потребі, українці демонструють свою залученість. Ми зібрали — ви розіслали. Тому це і є особлива співпраця, кожен робить те, що може», – підкреслив керівник «Freunde helfen Konvoi».

Крістофер Йорен додав, що організація намагається закрити кожен запит, бо знає, що вся допомога потрапить туди, куди потрібно.

Цього разу донори з Німеччини передали Україні 2 пожежні автомобілі-вишки для ДСНС Львівщини вартістю понад 1,5 млн грн та дихальне обладнання «Dräger» для ДСНС вартістю понад 3,5 млн грн.

«Допомога ДСНС – це допомога кожному жителю Львівщини. Хлопці, які зараз перебувають на фронті, забрали певну техніку, яку передавали раніше, бо вона їм вкрай необхідна. Мета нашої співпраці – допомогти рятувальникам, допомогти Україні. Автомобілі призначені для того, щоб швидко евакуйовувати людей з висоти 9 поверху та нижче. Обладнання призначене для захисту зору і дихання під час здійснення рятувальних заходів в задимлених середовищах. Це атрибути якісної роботи», – наголосив начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін.

«Freunde helfen Konvoi» організовує передачі гуманітарної допомоги та техніки у межах співпраці з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА, представників Ротарі Клуб Львів Інтернешнл та ГО «Народна Самооборона Львівщини».

Довідково:

Благодійна організація «Freunde helfen Konvoi» є сталим надавачем гуманітарної допомоги для України, зокрема і для Львівської області. Організація спільно з ГО «Народна Самооборона» Львівщини постійно постачає гуманітарну допомогу для медичних закладів та вразливих категорій людей у нашому регіоні.

Зокрема, в межах проєкту «Різдвяний конвой», діти з Німеччини передають подарунки дітям в потребі зі Львівщини вже кілька років. Проєкт реалізовують спільно з департаментом соцзахисту ЛОВА.

Переглядів: 0