Незламний навіть з протезом: як захисник з Дрогобиччини проходить реабілітацію в Америці

Микола Кобільник з позивним «Енейко» - український захисник родом з Дрогобиччини. Він отримав поранення, коли виконував бойові завдання на східному напрямку України під час повномасштабного російського вторгнення.

Тоді воїн був за крок до смерті, але йому вдалось вибратись із мінного поля та з допомогою своїх побратимів  — залишитись живим.

Зараз Микола проходить реабілітацію у Сполучених Штатах Америки. Разом з ним якісні протези кінцівок встановили іншим українським героям. Незабаром хлопці повернуться додому в Україну з новими силами.

На одному з відео, яке Микола Кобільник публікував на своїй сторінці  у Facebook, чоловік робить перші кроки з новим протезом, впевнено ступаючи та дякуючи американським колегам за підтримку та солідарність.

Окрім реабілітації, Микола Кобільник взяв участь  у щорічному фестивалі «Українська спадщина», де розповів про незламність українського духу, культури та нації. На останок «Енейко» разом з іншими українськими та американськими музикантами заспівали славнозвісну «Червону калину».

Зараз «Енейко» не падає духом, навпаки, стає ще сильнішим та мотивує усіх інших українців, котрі тримають фронт від загарбника, не здаватись і йти до кінця. Адже у цій боротьбі ми неодмінно переможемо.

Переглядів: 0