Не бачив ремонту понад пів століття: на Яворівщині завершують реконструкцію стадіону

У жовтні у Яворові планують відкрити стадіон імені Євгена Смука. Тут встановили нові трибуни на 935 глядацьких місць, облаштували бігові доріжки, адміністративний корпус, налагодили інженерні мережі та провели упорядкування території.

«У травні наступного року цей стадіон святкуватиме своє 70-річчя. За роки існування він вперше дочекав ремонту лише у 2021 році. Жовтень на Яворівщині буде особливий, адже стадіон імені Євгена Смука нарешті відкриють для відвідувачів оновленим та зручним», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Стадіон був названий на честь місцевого провідника ОУН-УПА. Символічно, що граючи у футбол чи йдучи на легкоатлетичні тренування, діти й ровесники сучасних героїв пам’ятатимуть про тих, хто боровся за українську самостійність століття тому.

«Звісно, таких стадіонів має бути значно більше. Щонайменше у кожній громаді. Та поки ресурси обмежені, варто доводити до ладу вже розпочаті об‘єкти та думати про відновлення тих, які можуть обслуговувати потреби одразу кількох громад», – додав Роман Хім’як.

Зазначимо, що реалізація проєкту відбувалась в межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Переглядів: 0