Найкращими спортсменками Львівщини у листопаді стали каратистки Галина Мельник та Катерина Крива

Традиційним щомісячним голосуванням членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначили найкращих спортсменів Львівщини за підсумками листопада 2021 року. Ними стали каратистки Галина Мельник та Катерина Крива.

У листопаді спортсменки вибороли бронзові медалі на чемпіонаті світу. Галина Мельник увійшла у трійку найкращих у ваговій категорії 68 кг, а Катерина Крива - у ваговій категорії до 50 кілограмів. За бронзові медалі чемпіонату світу спортсменки отримають грошові винагороди у розмірі 15 тисяч гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Премії також чекають на їх тренерів Антона Нікуліна та Ігоря Богдана.

Зазначимо, що обидві спортсменки увійшли до першої десятки світового рейтингу найсильніших каратисток. Галина у рейтингу на сьомому місці, а Катерина - на дев’ятому. До рейтингу також увійшли Станіслав Горуна, який опинився на третій позиції, та Різван Талібов. У нього шоста позиція у рейтингу.

Нагадаємо, найкращою спортсменкою жовтня стала 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту, уродженка Трускавця Олександра Хоменець. Дівчина виборола бронзу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби.