Найдорожчий пай на Львівщині продали за понад 5 мільйонів гривень

З 1 липня 2021 року у Львівській області уклали правочинів майже на 3 тисячі га, з яких 1118 га – це площі проданих 838 земельних паїв. За період повномасштабної війни продали 247 паїв на площу 366 га.

Найдорожчий пай площею 0,94 га продали за понад 5 мільйонів гривень. Він розташований на території Сокільницької громади Львівської області.

«Середня вартість гектара паю в області становить близько 76 тис. грн та поступається лише Київській. По Україні, з моменту скасування мораторію продали близько 148 тис. га паїв, при цьому частка Львівщини тут становить менше відсотка. Це свідчить про те, що в нашій області ринок землі не спішний», - прокоментували директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (25,96 тис. га), Херсонщина (14,42 тис. га) та Дніпропетровщина (14,27 тис. га).