Найбільший тенісний клуб в області: у Львові запрацювала тенісна школа у спортивному комплексі «Leoland»

Нещодавно на Львівщині запрацював найбільший тенісний клуб.

Сьогодні, 16 вересня, начальник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відвідали спортивний комплекс «Leoland» з найбільшим тенісним клубом області.

Міністр вручив сертифікат офіційного клубу Федерації тенісу України, тож відтепер тут можуть відбуватись офіційні спортивні заходи.

Він налічує 6 сучасних накритих кортів для тренувань загальною площею понад 3 000 м². Окрім цього, на території комплексу функціонує велика кількість розвиваючих, освітніх та навчальних секцій для дітей та дорослих.

Максим Козицький наголосив, що поява такого об‘єкта – це радість не лише для тих, хто полюбляє спорт, а й приємна подія для всіх, хто вболіває за розвиток Львівщини.

«Сьогодні на Львівщині тенісом займається понад п’ятсот осіб. Після появи такого комплексу, їх точно стане у рази більше, адже ми знаємо, що такі об‘єкти працюють як своєрідні магніти, які мотивують займатись.

Зі свого боку старатимемось творити та підтримувати такі змагання, на яких ті, хто тут займається, матимуть гідну конкуренцію та додатковий простір для розвитку», – повідомив очільник ЛОВА.

За його словами, відкриття та розвиток інфраструктури в важкий час – це перший сигнал для малого чи великого бізнесів, які не знають, чи варто інвестувати. Чим більше відкриватиметься схожих комплексів, тим краще не лише для галузі, а й для всієї країни.

«Термін реалізації спортивного комплексу – менше ніж 4 роки, тут можна вправлятися у понад 40 видах спорту. Цей результат стане хорошим кейсом для тих, хто буде відбудовувати спортивну інфраструктуру. На відносно маленькій ділянці ефективно задіяли весь простір з погляду архітектури, логістики – це вражає», – додав Максим Козицький.

Як зазначає міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, вкладати кошти у розвиток спорту дуже важливо.

«Приємно розуміти, що такі комплекси будують не тільки за гроші з бюджету, люди власноруч створюють осередки для розвитку. Нам потрібні гідні спортсмени для перемоги на спортивному фронті, впевнений, що на результати тенісистів вплине ця інфраструктура», – підкреслив Вадим Гутцайт.

Довідка: 

Leoland – це унікальний проєкт, що поєднує розвиток дітей, освіту і спорт. На території комплексу функціонує 7 освітніх станцій для дітей з заняттями на будь-який смак: від наукової лабораторії до футбольного клубу раннього розвитку.

Для дорослих доступні преміум фітнес-клуб із спортивними програмами, популярними у 78 країнах світу, басейном і SPA-зоною.

Переглядів: 0