Навчальні заклади Стрийщини отримали роутери від Львівського ІТ-Кластера

Сьогодні начальник Стрийської РВА Богдан Янко вручив керівникам органів управління освіти територіальних громад Стрийського району WI-FI роутери, які використають для забезпечення зв’язку в укриттях шкіл та садочків.

«В час війни закладам освіти необхідно мати можливість доступу до інтернету. Надзвичайно важливо, щоб батьки були на зв‘язку з дітьми і завдяки цьому могли спокійно працювати, розвивати економіку, сплачувати податки. Дякую Львівській ОВА та благодійникам за таку щедру допомогу», - наголосив під час вручення очільник Стрийщини.

За ініціативи керівника Львівської ОВА Максима Козицького Стрийський район вже отримав маршрутизатори, які передали очільникам органів управління освіти для закладів освіти громад.

Роутери планують встановити у всіх школах області. У випадку відсутності електроенергії роутери зможуть забезпечити укриття зв'язком, лише якщо інтернет підключений технологією оптоволокна. У більшості шкіл області вже є така система підключення.

Слід зазначити, що завдяки Львівському ІТ Кластеру Стрийський район отримав 92 роутери, з них 72 - для закладів освіти і 20 – для Пунктів Незламності.

Переглядів: 0