Національний відбір на «Ігри Нескорених» у Дюсельдорфі планують провести на Львівщині

Міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх та чинних військовослужбовців, які отримали поранення, захворювання або інвалідність під час чи внаслідок служби цьогоріч будуть проводити у німецькому місті Дюсельдорф.

«Invictus Games» пройдуть з 9 по 16 вересня. Напередодні у Львові проведуть національні відбіркові змагання, на основі яких сформують склад національної збірної.

Напередодні відбіркові національні відбіркові змагання, на основі яких сформують склад національної збірної, планують провести на Львівщині. Сьогодні, 24 листопада, у Львівській ОВА відбулась зустріч щодо щодо розгляду області та міста Львова зокрема як майбутнього місця проведення спортивного тестування. Нараду очолив заступник міністра у справах ветеранів Євген Котик.

«Нашу область для проведення спортивного тестування розглядають як базову невипадково. У нас є команда,у якої достатньо великий організаційний досвід. Саме на Львівщині на високому рівні відбувся минулий відбір. До проведення змагань, окрім фахівців спортивної галузі, також будуть залучені реабілітологи та фізіотерапевти, зокрема фахівці Західного реабілітаційно-спортивного центру», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

Станом на сьогодні вивчається можливість об’єктів спортивної інфраструктури, на яких можна буде проводити заходи.

Нагадаємо, на останніх «Іграх Нескорених», що відбувались у Гаазі, національна збірна команда України здобула 16 медалей. Львівську область у складі збірної команди України представляли чотири спортсмени Львівщини: Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, Ігор Галушка, Дмитро Афанасьєв та тренерка зі стрільби з лука Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Леся Шах. Львів’яни поповнили скарбничку Національної збірної команди України 5 медалями: 2 золоті та 3 срібні.

Переглядів: 0