Національний природний парк «Північне Поділля» отримав адмінприміщення

У будівлі розташують природоохоронні науково-дослідні відділення та адміністрацію парку.

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Гречаник відвідав національний природний парк «Північне Поділля».

У межах візиту від передав представникам парку ключі від будівлі колишнього підрозділу Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, яка розташована у с. Ясенів Золочівського району.

До участі у зустрічі також долучилися т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик і начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Роман Туцький.

«У цій будівлі розташують природоохоронні науково-дослідні відділення та адміністрацію національного природного парку «Північне Поділля». Попри те, що парку днями виповниться 13 років, питання адміністративного приміщення залишалося невирішеним. Від сьогодні домівка місця у селі Ясенів. Вірю, що тут створять всі умови для якісної роботи та розвитку заповідного об’єкту», – зазначив Руслан Гречаник.

Оксана Війтик зауважила, що в будівлі є можливість облаштувати еколого-просвітницький центр. Для цього департамент екології та природних ресурсів готовий сприяти у налагодженні контактів парку з польськими природоохоронними установами з метою залучення коштів міжнародної технічної допомоги.

Довідково:

Основними завданнями Національного природного парку «Північне Поділля» є збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів, проведення наукових досліджень природних комплексів, створення умов для туризму і рекреації, а також проведення екологічної освітньо-виховної роботи.

Переглядів: 0