Нарада в Яворівській РДА по мікропроектах та підготовці до зимового періоду

В четвер, 29 вересня, під керівництвом голови Яворівської РДА Ореста Хляна, голови районної ради Володимира Сичака та першого заступника голови РДА Ігора Рака відбулась розширена нарада з головами місцевих рад району щодо реалізації мікропроектів та підготовки до зимового періоду.

Також участь у нараді взяли представники КП ЯМР «Житлокомунсервіс», МКП «Новояворівськжитло», Яворівське УЕГГ, військового комісаріату та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Н. Я. Горох інформувала про використання коштів бюджетів усіх рівнів на реалізацію мікропроектів, про стан готовності до опалювального сезону 2016/17 років – представник Яворівського УЕГГ Онищенко О. О.,про подання запитів на фінансування з обласного фонду ОНПС  - в.о. керівника ЖКГ В. Коструба.

Також начальник управління соціального захисту населення Уляна Ганусяк розповіла про законодавчі засади надання та нарахування субсидій жителям району, про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Крім цього було розглянуто питання про проведення призову на строкову військову службу та службу за контрактом, про інвентаризацію спортивних об’єктів на території району.

Переглядів: 325