НАРАДА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЯВОРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні, 25 червня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Івана Собка та заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрія Васько, за участю голови районної державної адміністрації Андрія Шумського та голови районної ради Володимира Сичака у районній державній адміністрації відбулась нарада щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19 на території Яворівського району.

Під час наради присутні обговорили питання про посилення контролю протиепідемічних заходів на ринках, в магазинах і дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів, контроль за роботою мобільних груп в районі. Також особливу увагу зосередили на посиленні епіднагляду за особами, які перебувають на самоізоляції та контактними особами.

«Ми посилюємо роботу у цьому напрямі і будемо й надалі працювати над локалізаціями кожного спалаху індивідуально» – наголосив Андрій Васько.

Присутні заслухали звіт Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру щодо ситуації з гострою респіраторною хворобою, спричиненої короновірусом COVID – 19 на території Яворівського району.

«Ми з вами повинні розуміти, що ситуація серйозна, потрібно працювати і контролювати процес протиепідемічних заходів в районі, більше комунікацій один з одним. Наше завдання - максимально стабілізувати ситуацію. Завдання ж кожного мешканця Львівщини - дотримання елементарних заходів безпеки задля збереження свого здоров’я. Тут немає чужих людей, немає чужих лікарів, ми тут єдині і повинні розуміти тільки спільними зусиллями ми досягнемо результату та зупинимо поширення захворювання» - наголосив Іван Собко.

Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна проінформувала про ситуацію в Яворівському районі.

«У Яворівському районні є ситуація з найскладніших у Львівській області. Зареєстровано 348 випадків, з них лабораторно підтверджено 251 випадок захворювання на COVID – 19» - розповіла Віра Левицька

«Що робити особам, які контактували з хворим або підозрілим на захворювання COVID – 19?
- перш за все, слід звернутись до свого сімейного лікаря, який направить вас на ПЛР обстеження, який оцінить клінічний стан ваш, стан вашого здоров'я, необхідність надання медичної допомоги та лікування, і порекомендує режим самоізоляції,
- особливим є дотримання самоізоляції протягом 14 днів,
- наприкінці терміну 14 днів слід провести ПЛР обстеження, для отримання негативного результату,
- Після отримання негативного результату проводиться повторне обстеження через 4-5 днів, тоді коли результат від'ємний людина може виходити з самоізоляції» поінформувала Віра Левицька

Шановні мешканці Яворівщини!

Зберігайте спокій та слідкуйте за особистою гігієною рук, при поганому самопочутті – залишайтесь вдома та звертайтесь до свого сімейного лікаря, уникайте місць масового скупчення людей та читайте інформацію лише з достовірних джерел.

Переглядів: 0