Нагороди для воїнів та родин полеглих захисників, декомунізація, кредити для аграріїв: із головного за добу

Про підсумки доби, яка минула, поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як він зазначив, доба в області минула без повітряних тривог.

Також, відповідно до Указу Президента України, воїна з Дрогобича Юрія Пертака нагородили медаллю «За військову службу Україні». У лютому 2022 року він повернувся з-за кордону та став на захист Батьківщини. Раніше брав участь в АТО. Через складне поранення Юрій був вимушений покинути лави Збройних сил.

Також у Дрогобичі подячний лист від командування 24 ОМБр імені короля Данила вручили дружині військовослужбовця Івана Яциківа. Воїн уже понад рік несе військову службу у лавах королівської бригади. Дякуємо нашим сміливим землякам!

У Стрийському районі орденами «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили Володимира Шинкаря, Євгена Магомету, Михайла Мандзяка та Дмитра Форостину.

У Львівському районі рідним 18 полеглих воїнів вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня та орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Пам'ятаємо!

На Стрийщині у селі Баня Лисовицька та Моршині відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам. Михайло-Юрій Бурій та Ярослав Борис – випускники Лисовицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцею, Анатолій Фалач і Костянтин Малецький навчалися у середній загальноосвітній школі-ліцеї Моршина. Вічна пам'ять Героям.

Віталій Іващук з 18 років служить в лавах ЗСУ. У вересні 2016 року він поїхав на передову в Донецьку область як водій-механік БМП у складі бойової частини. Через два роки «на нулі» отримав наскрізне кульове поранення в грудну клітку. Коли почалась повномасштабна війна, хлопець перебував у Польщі. Вже 25 лютого вранці він був в Україні та пішов у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в Житомирській області. Через два дні у складі бойової частини виїхав на позиції для стримування ворога. Під час танкового штурму в боях на сході втратив руку. Він став одним з перших пацієнтів клініки Superhumans Center та отримав протезування руки. Історія Віталія: https://loda.gov.ua/news/66291

Ще два об’єкти радянської пропаганди демонтували у Львівському районі – у селі Верхня Білка та у Підберізцях. Від грудня 2022 року на Львівщині позбулися уже 40 обʼєктів монументальної пропаганди ворога. Повністю завершити процес декомунізації плануємо до кінця року.

На Львівщині впроваджують єдине електронне освітнє середовище в системі професійної освіти. Що це означає: https://loda.gov.ua/news/66329

Аграрії Львівщини можуть отримати кредит до 90 мільйонів гривень завдяки державній програмі «Доступні кредити 5-7-9»: https://loda.gov.ua/news/66311

Мікро-, малий та середній бізнес, який релокувався, залишився на своєму місці та адаптувався чи втратив свій ринок і шукає нові шляхи виходу на експорт, може отримати безкоштовні консультації. Детальніше: https://loda.gov.ua/news/66240

У Дрогобичі провели благодійний захід на підтримку ЗСУ – «Сила в єднанні», а також благодійний ярмарок. Зібрали понад 50 тисяч гривень для воїнів, зокрема бійців 67 окремого батальйону.

Переглядів: 0