«Нафтогаз» забезпечить ще 8,8 млн українців газом в умовах війни

Стало відомо, що газопостачальна компанія «Нафтогаз України» забезпечить ще 8,8 млн українців газом в умовах війни.

Якщо постачальник газу побутовим споживачам більше не може виконувати свою функцію, «Нафтогаз», як визначений державою «постачальник останньої надії» (ПОН), в таких ситуаціях стає постачальником і забезпечує потреби українських домогосподарств.

«З 1 червня 2022 року 8,8 млн українських домогосподарств опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від ПОН, функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», – йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що інформація актуальна для клієнтів, які донедавна отримували газ від місцевих газопостачальних компаній у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

ГК «Нафтогаз України» очікує, що найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів «останньої надії» стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Переглядів: 2