Надходження податку на доходи фізичних осіб у бюджет області цьогоріч збільшилося на майже 2 млрд грн

Як відомо, податок на доходи фізичних осіб – головне джерело наповнення коштами місцевих бюджетів. Його частка у загальних надходженнях податків до бюджету області за 5 місяців цього року становить 66%. Надходження податку (6,7 млрд грн) зросли у порівнянні з відповідним періодом торік на 1,8 млрд грн або 38%.

Про це повідомили в департаменті фінансів Львівської обласної військової адміністрації.

«Звичайно, настільки позитивна динаміка стала можливою насамперед завдяки цьогорічній зміні нормативу зарахування податку до бюджетів територіальних громад (64 % при минулорічних 60%), а також суттєвого збільшення рівня оплати праці військових», - зазначили в департаменті фінансів.

Але, за обрахунками департаменту, навіть і без згаданих двох факторів платники Львівщини змогли на високому рівні забезпечити надходження податку на доходи фізичних осіб. Після здійснення відповідних перерахунків виявилося, що без урахування зміни нормативу та зростання оплати праці військових надходження податку все ж зросли на 10%.

«Дякуємо усім юридичним та фізичним особам, які в цей складний час продовжують працювати, нараховують і виплачують заробітну плату працівникам та поповнюють необхідними коштами бюджети!», - додали у департаменті фінансів.

Переглядів: 0