Наближаємо нашу перемогу: історія боротьби на фронті заступника директора туристичного оператора «Next Stop Ukraine»

Кирило Козачук, заступник директора туристичного оператора «Next Stop Ukraine», на початку війни активно волонтерив, супроводжував групи іноземних журналістів та мав чіткий намір йти воювати.

Йому довгий час не вдавалося потрапити до переліку.

31 березня, на день святого Кирила, реєстрація пройшла успішно. Чоловік каже, що це, мабуть, знак.

Управління туризму та курортів Львівської ОВА до Дня туризму продовжує цикл публікацій про людей з туристичної галузі Львівщини, які наближають нашу Перемогу.

Ми поцікавились у Кирила Козачука про те, що найбільше спонукало його взяти до рук зброю.

«Мій єдиний обов’язок – це не зрадити Народу України і служити йому на мільйон відсотків своїх можливостей. Це були – і мотивація, і рішення», – зазначає чоловік.

Для дружини Кирила, Мірки Варварки, сміливе рішення чоловіка не стало несподіванкою.

«Це було очікувано, що він піде, бо дуже любить Україну, її історію, культуру, природу! Багато читав книжок, власне, про історію українських земель та народів, що їх населяли. Говорив, що він саме того віку, щоб йти воювати, бо діти вже дорослі, а молоді мають відбудовувати Україну, створювати сім'ї, народжувати діток», – розповідає жінка.

Вона висловлює вдячність людям, завдяки яким швидко вдавалося закривати збір на запити, що надходили від Кирила та його побратимів.

Після Перемоги захисник каже, що насамперед поїде в подорож нашою чудовою країною та відвідає усіх друзів, яких, переконаний, значно побільшає.

Переглядів: 0